آخرین خبرها
صفحه اصلی » خدمات پویش برای مدارس و مهدها

خدمات پویش برای مدارس و مهدها

برگزاری کلاس مهارت‌های زندگی در زمان‌بندی برنامه هفتگی مدرسه و یا تحت عنوان کلاس فوق برنامه و عصرانه.

گروه پویش برای درس تفکر و سبک زندگی پایه‌‌های هفتم و هشتم، طرح درس‌های مدون خود را طی یک سال تحصیلی اجرا می‌کند. طرح درس‌ها به همراه کتاب معلم در اختیار معلم مدرسه و کتاب دانش‌آموز در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. این همکاری می‌تواند به صورت معرفی معلم به مدرسه از طرف گروه پویش، و یا ارائه خدمات به معلم مد نظر مدرسه صورت پذیرد.

***************************************************************************************

برگزاری کارسوق با موضوعات مختلف حوزه‌ی مهارت‌های زندگی

یکی از برنامه‌های پویش برای سنجش دانش‌آموزان و به چالش کشیدن آن‌ها در موضوعات مختلف مهارت‌های زندگی، برگزاری کارسوق‌های مختلف در زمینه‌ی مورد نظر است.

کارسوق برنامه‌ای یک یا دو روزه است که در داخل یا خارج از مدرسه برگزار شده و طی آن دانش‌آموزان فعالیت‌های مختلفی انجام داده و ضمن تجربه‌ی یک رویداد جذاب، موضوعاتی را آموزش دیده و بسته به هدف کارسوق، بعضا مورد سنجش نیز قرار می‌گیرند.

***************************************************************************************

برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف حوزه‌ی مهارت‌های زندگی برای معلمین مدرسه

برای همراه ساختن کادرمدرسه با اهداف تربیتی مدرسه در مسیر آموزش مهارت‌های زندگی و تکمیل روند آموزش این مهارت‌ها در کلاس‌های دروس دیگر، لازم است معلمین، مشاورین و معاونین پایه آشنایی خوبی با کار معلم تفکر و مباحث این حوزه داشته باشند.

این کارگاه‌ها هم به صورت موضوعی (به سفارش مدرسه) و هم تحت موضوعات تفکر پایه‌ی هفتم و هشتم از طرف گروه پویش برای مدرسه قابل اجراست.

***************************************************************************************

برگزاری کارگاه برای والدین دانش‌آموزان

بدیهی است علی‌رغم برنامه‌های آموزشی و تربیتی مدرسه، دانش‌آموزان تأثیرپذیری زیادی از محیط خانه دارند. بنابراین به خصوص در امور تربیتی و اخلاقی و رفتاری، کمک گرفتن از والدین آن‌ها می‌تواند ما را در روند ارائه آموزش‌ها یاری کند.

گروه پویش در همین راستا آماده‌ی برگزاری کارگا‌هایی برای اولیاست، تا علاوه بر آموزش مباحث مهارت‌های زندگی به اولیای گرامی‌، آن‌ها را برای هماهنگی بیشتر و همراهی مناسب با مدرسه در زمینه‌ی آموزش این مهارت‌ها آماده کند.

برای ثبت درخواست، این فرم را پر کنید.

برای آشنایی کامل با فعالیت‌های پویش در مدارس متوسطه اول این صفحه را ببینید.

برای آسنایی بیشتر با فعالیت‌های پویش در مهدها و مدارس ابتدایی این صفحه را ببینید.

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE