آخرین خبرها
صفحه اصلی » معرفی بخش کودک

معرفی بخش کودک

در گروه پویش پس از یک دهه فعالیت در حوزه آموزش مهارت‌­های زندگی برای نوجوانان بر آن شدیم تا آموزش این مهارت­‌ها را از همان سال­های ابتدایی زندگی آغاز کنیم.
برای رسیدن به این هدف در سنین مختلف مجموعه‌­هایی برای رشد کودک در این حوزه آماده شده که شامل:

بسته آموزش مهارت­های زندگی در منزل(ویژه ۳ سال ابتدایی زندگی)

این بسته شامل یک کتاب جهت ارائه بینش به والدین در حوزه مهارت‌­های زندگی و آموزش نحوه‌­ی اجرای بازی­های مختلف در منزل و در راستای رشد مهارت­‌های زندگی است.
همچنین هرگونه ابزار یا اسباب بازی برای اجرای فعالیت‌­ها لازم باشد، برای رفاه والدین در بسته قرار دارد.

کتاب مربی مهارت‌­های زندگی  (ویژه سن ۴ تا ۱۲ سال):

این کتاب شامل طرح درس مبسوط و فعالیت محور،برای آموزش هفتگی مهارت‌های زندگی در مهدهای کودک و مدارس است.

بسته تکمیلی کلاس (ویژه سن ۴ تا ۱۲ سال)

مربی در کلاس درس برای اجرای فعالیت‌ها نیازمند ابزارها ،یا کاربرگ‌هایی است که در این بسته تکمیلی تمامی این نیازهای کلاس دیده شده است.

بسته آموزش مهارت­‌های زندگی در منزل: (ویژه سن ۴تا ۹ سال)

به این فکر کردیم که احتمالا اولیای دغدغه‌مندی هستند که علاقه‌مندند کودکانشان در حوزه مهارت‌های زندگی رشد کنند اما مدرسه یا مهد کودک چنین برنامه‌ای را در آموزش‌های خود لحاظ نکرده است. این بسته با ارائه محتوای بینشی و بیان دقیق روش کار وفعالیت امکان رشد کودک در منزل را نیز فراهم می‌آورد. همانند سایر بسته‌ها این بسته نیز والدین را بی‌نیاز ازتهیه ابزار کار برای اجرای فعالیت‌ها می‌نماید.
بر آن بودیم تا محتوایی کامل و جامع به تفکیک سن در نهایت جذابیت و اثرگذاری برای کودکان سرزمینمان آماده کنیم و رشد و بالندگی کودک را در گرو تعامل مرکز آموزشی و خانواده و پیگری هر دو نهاد می‌دانیم. امید که نسلی متفکر، کوشا و توانمد درعرصه‌های مختلف زندگی پرورش دهیم.

معرفی کامل‌تر فعالیت‌های پویش در حوزه کودک

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE